کشف مجسمه پرنده برنزی حامل اجساد جنگ جهانی دوم

مجسمه پرنده برنزی پرستوها پرندگان مهاجری هستند و زمانی که به آنجا پرواز می کنند، مصادف با فصل «ملاقات زن و مرد» است، بنابراین تولد پرندگان سیاه ممکن است مربوط به رسم دعا برای کودکان در حومه شهر هنگام رسیدن پرندگان سیاه باشد.

دو دختر در پایان ترانه ای خواندند و گفتند: “یان یان پرواز می کند”، شیشی به عنوان بییین. یان روی دختر خانواده یوجی تخم بگذارد و آنها را برای تولد ببلعد.»

محققان مدرن که این دیدگاه را دارند، عموماً معتقدند که پرستش مجسمه پرنده برنزی با تولید مثل مرتبط است.

نظریه Xuanniao و Fenghuang اولین بار در “چو سی” ظاهر شد. در “چو سانگز تیان ون” جمله ای وجود دارد که “جیان دی روی صحنه است، چه کنم؟ چگونه یک پرنده سیاه می تواند شما را برکت دهد؟” در “لی سائو” نیز می گوید: “به نگاه کردن به یان یائوتای، می بینم که یک خوب وجود دارد، یک دختر گمشده…

پرنده ققنوس فریب خورده است و می ترسد که گائو شین از من پیشی بگیرد.» از اینجا می توان دریافت که پرنده مرموز ذکر شده در « آهنگ های چو” ققنوس است.

مجسمه

آقای Guo Moruo همچنین اشاره کرد که “پرنده سیاه ققنوس است” و او معتقد بود که Shaohao همان چی است. “امپراتور ژی از قبیله جینتیان شائوهائو در واقع چی است.

ژی چی باستانی متعلق به همین بخش است…” آقای هو هوکسوان با این گفته موافق است و معتقد است که در ادبیات و افسانه های چین باستان، شائوهائو چی، جد شانگ، تای هائو دی کو، پدر چی است.

شائوهائو نام ژینیائو را برگزید، وقتی کشور را تأسیس کرد، پرنده ققنوس آمد، پس خواست پرنده را به یاد آورد و نام او را استاد پرنده گذاشت. این کاملاً با افسانه “Xuanniaoshengshang” و افسانه پادشاه Qixuan مطابقت دارد.

اخیراً برخی از محققان بر این باورند که پرنده مرموزی که برای تولد شانگ نازل شده است باید جغد باشد. جغد، همچنین به عنوان “جغد” شناخته می شود، یا به سادگی به نام جغد، جغد (جغد)، که اکنون جغد نامیده می شود.

نظریه جغد Xuanniao معتقد است که فرهنگ توتم پرندگان ملیت شانگ در دوران باستان هنوز در سلسله‌های یین و شانگ وجود داشته است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *