کشف بشکه فلزی کارکرده در اعماق اقیانوس اطلس توسط غواصان

در گذشته، زباله‌های خطرناک را اغلب در بشکه فلزی کارکرده با این اندازه قرار می‌دادند و در فضای باز یا دفن می‌کردند. با گذشت زمان، برخی از بشکه ها خورده و برخی از محتویات خود را از دست دادند. بنابراین ساقه هایی از این نوع حتی اگر مصارف تجاری زیادی داشته باشند به نمادی از مشکل آلودگی تبدیل شده اند.

اغلب درام ها بازسازی می شوند و متعاقباً برای ذخیره مایعات مختلف استفاده می شوند. بازسازی درام یکی از ایمن ترین راه ها برای حذف زباله های خطرناک است.

اگرچه نفت گاهی اوقات در بشکه های 55 گالن ایالات متحده حمل می شود، اندازه گیری نفت در بشکه بر اساس بشکه چوبی کلاسیک 42 گالن ایالات متحده مربوط به دهه 1870 است. این بشکه تقریباً 35 گالن امپراتوری است.

بشکه مهره‌ای رول یک بشکه فولادی است که برای سهولت حمل و نقل و ثبات بیشتر مهره‌کاری شده است . ظرفیت استاندارد 55 گالن یا 216.5 لیتر است و عمدتاً برای حمل سوخت و مواد شیمیایی استفاده می شود.

بشکه

بشکه های رول درست قبل از سال 1900 اختراع شدند. فرآیند تولید از آن زمان تا حد زیادی بدون تغییر باقی مانده است: ورق های فلزی بدنه بشکه بر روی یک ماشین خمشی شکل می گیرند و سپس به صورت الکتریکی به یکدیگر جوش داده می شوند.

سپس مهره ها به ورق فلزی فشار داده می شوند و پایین و درب آن درز می گیرند ضخامت دیواره 0.8 تا 1.4 میلی متر است.

درام ( که بشکه نیز نامیده می شود ) یک کانتینر استوانه ای شکل است که برای حمل و نقل محموله های فله استفاده می شود . درام ها را می توان از فولاد ، مقوای متراکم (که معمولاً درام فیبر نامیده می شود ) یا پلاستیک ساخته شده و عموماً برای حمل و نقل و ذخیره سازی مایعات و پودرها استفاده می شود.

درام ها اغلب قابل رویت هستند و دارای ابعادی هستند که برای استفاده کارآمد در انبار و لجستیک طراحی شده اند. این نوع بسته بندی اغلب برای حمل و نقل کالاهای خطرناک گواهی می شود . حمل و نقل مناسب مستلزم آن است که درام با تمام مقررات قابل اجرا مطابقت داشته باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *