کامیون حمل مایع ظرفشویی پریل که باعث تصادف زنجیره ای شد

مایع ظرفشویی پریل بزرگ به همان اندازه موثر سال‌هاست که جایگزین‌های زیست‌محیطی برای نگهداری ظروف پدیدار شده‌اند . اگر در ابتدا، اثربخشی کامل نبود، اکنون ثابت شده است که این پاک کننده ها به همان اندازه که موثر هستند، طبیعی هستند !

با همراه کردن دائمی آن با آب داغ، مایع شوینده را کاملاً دوز کنید. با حداقل کثیف ترین ظروف خود شروع کنید و با کثیف ترین ظروف خود را تمام کنید تا حداکثر کارایی را در شستشو حفظ کنید ! فراموش نکنید که با آب تمیز بشویید. مایع ظرفشویی به اصطلاح “اکولوژیک” چندین مزیت بسیار جالب دارد.

ساخته شده از مواد معدنی و گیاهی، برای تماس با مواد غذایی کاملا مناسب است و بنابراین برای سلامتی بی ضرر است. با فرمول بسیار غلیظ ، کارایی آن به هیچ وجه مختل نمی شود و تمام لکه ها را از بین می برد.

زیست محیطی و اقتصادی
به دلیل کارایی آن، ماده شوینده ظرفشویی به اصطلاح ” اکولوژیک” نیز مترادف با صرفه جویی در هزینه است. در واقع، تنها با چند قطره، تمام ظروف شما را به خوبی تمیز می کند. جنبه اقتصادی که در این مواقع بحرانی نباید نادیده گرفته شود!

شوینده

برای نظافت اکولوژیکی خود از دیدن مفهوم Aqua Clean شک نکنید!
Aqua Clean Concept از طریق فروشگاه آنلاین خود طیف گسترده ای از پاک کننده ها و جایگزین های 100٪ سازگار با محیط زیست را به شما ارائه می دهد . برای اطلاعات بیشتر با تیم های ما از طریق تلفن یا از طریق فرم آنلاین ما تماس بگیرید.

اولین (مایعات ظرفشویی) که به عنوان شوینده های ساده در نظر گرفته می شوند، مقررات فقط آنها را ملزم می کند که نوع و درصد سورفکتانت ها (مواد شستشوی مصنوعی) استفاده شده از نوع: 5٪ یا بیشتر، اما کمتر از 15٪ سورفکتانت های آنیونی را مشخص کنند.

بنابراین فهرستی ناخوانا برای مصرف کنندگان، ابهام هنری شگفت انگیز برای یکی از محصولاتی که در تماس روزانه با دست و در نتیجه پوست است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *