کاشی و سرامیک شیک سبب نجات جان سگی در زلزله شد

به دنبال کاشی و سرامیک شیک برای دیوار آشپزخانه برای کار با آشپزخانه جدید خود هستید شما کابینت، میز کار و کفپوش را انتخاب کرده اید، اما یک عنصر حیاتی دیگر وجود دارد که می تواند طرح رویایی آشپزخانه شما را بسازد یا آن را خراب کند.

کاشی‌های دیوار آشپزخانه که با رنگ‌های رنگی و طرح‌های مختلف موجود است، هم از سخت‌ترین اتاق خانه شما محافظت می‌کنند و هم شخصی‌سازی می‌کنند.

این سرامیک‌های شیک از پشتی‌های شیک با طرح شش‌ضلعی گرفته تا رنگ‌آمیزی از کف تا سقف، مطمئناً الهام‌بخش هستند.

الگوی قوی و زاویه دار به لطف روند آرت دکو در حال افزایش است. طرح‌های هندسی کاشی‌های آشپزخانه در رنگ‌های چشمگیر عامل شگفت‌انگیزی را اضافه می‌کنند و شما را برای مدت طولانی‌تری نسبت به جوشیدن کتری به آنها خیره می‌کنند.

بقیه قسمت های آشپزخانه را روشن و خنثی نگه دارید تا اجازه دهید اسپلش بک آشپزخانه واقعاً برجسته شود.

کاشی

به لطف عشق مداوم ما به روند جنگل، چاپ کف دست همچنان با خوشحالی روی کاغذ دیواری می چرخد. بنابراین، جای تعجب نیست که ظاهر برگ‌دار در آشپزخانه‌ها و حمام‌ها نیز رشد می‌کند.

این کاشی زیبای دیوار آشپزخانه Paraid Mere توسط Original Style، مقدار زیادی از نقوش برگ‌های گرمسیری به سبک سبک یکپارچهسازی با سیستمعامل را ارائه می‌دهد.

اسطوخودوس یکی از رنگ های مورد علاقه امسال است. چه در حال بازسازی یک آشپزخانه ویلایی روستایی باشید و چه به کاندو آشپزخانه معاصر خود رنگ و بویی اضافه کنید، رنگ همه کاره آن حس آرامش و زیبایی را به پشت سرتان می بخشد.

خطوط راه راه واقعاً هرگز از مد نمی افتند. چرا؟ زیرا کلاسیک و باهوش هستند و توهم فضا را ایجاد می کنند. این نوارهای آبی و سفید کاملاً طراحی شده، یک شات از سرگرمی بصری را به آشپزخانه هوشمند نیروی دریایی اضافه می کند. طراحی عمودی چشم را به سمت بالا می کشد.

همانطور که رنگ کابینت آشپزخانه پررنگ تر می شود، کاشی ها نیز پررنگ تر می شوند. بلوک‌های رنگی با هم، به آشپزخانه‌ها لبه‌ای شجاع و پر جنب و جوش می‌دهند که بسیار شدید است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *