پیرزنی در یک لوله پلی اتیلن 10 بار قارچ پرورش می دهد

زمینه استفاده لوله پلی اتیلن 10 بار برای سیستم های لوله کشی و سیستم های گرمایش از کف تابشی توضیحات محصول45 سال در ایتالیا و 4 میلیارد متر نصب شده در سراسر جهان.

لوله UPONOR لوله رکوردها

Uponor با نصب بیش از 4 میلیارد متر لوله PE-Xa یک رکورد تمام دوران را به نام خود ثبت کرده است که برای دور زدن 100 بار جهان کافی است امروزه بیشتر آن در لوله کشی و سیستم های گرمایش از کف تابشی در انواع ساختمان ها مورد استفاده قرار می گیرد.

لوله هایی به نام Wirsbo-PEX در سال 1972 توسط Wirsbo سوئدی به لطف همکاری با توماس انگل که امکان تولید پلی اتیلن متقاطع در مقیاس صنعتی را فراهم کرد، معرفی شد.

در ایتالیا لوله Wirsbo-PEX در سال 1974 معرفی شد و خود را به دلیل کیفیت برتر خود متمایز کرد در سال 1980 گروه Uponor Wirsbo را خریداری کرد و Wirsbo-PEX معروف را به ارث برد.

در طول سال‌ها، لوله‌های PE-Xa در کشورهای متعددی آزمایش شده‌اند که بیش از هشتاد تاییدیه دریافت کرده‌اند.

لوله

اما برای Uponor، بهترین گواهینامه این است که لوله‌های آن همچنان خواسته‌ها و انتظارات طراحان، نصاب‌ها و کاربران را برآورده می‌کنند.

انتخاب لوله های Uponor PE-Xa دیروز به عنوان امروز به معنای بخشی از داستان طولانی است که 45 سال پیش در ایتالیا آغاز شد.

شناسایی رنگ

شناسایی رنگ در طول سالها PE-X مخفف پلی اتیلن متقاطع است، روشی که زنجیره های مولکولی متصل در یک شبکه سه بعدی ایجاد می کند که به لوله ها در محدوده وسیع تری از دما و فشار استحکام بیشتری می بخشد، ویژگی هایی که Uponor را قادر به جایگزینی لوله های فلزی کرده است.

بسته به روش تولید، میزان اتصال عرضی پلی اتیلن متفاوت است.

استاندارد EN ISO 15875 تعیین خط لوله پلی اتیلن متقابل (PE-X) را با توجه به فرآیند ساخت و حداقل سطح اتصال عرضی مشخص می کند:

مجموعه ای عالی از خواص منجر به این واقعیت شده است که لوله های پلی اتیلن روز به روز محبوب تر می شوند. اما، برای اینکه هیچ شگفتی وجود نداشته باشد، باید کاستی های آنها را بدانید. تعداد زیادی وجود ندارد، اما آنها بسیار جدی هستند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *