پسری با ست چاقو ایکیا دروازه فوتبال درست کرد

خوب، آیا می توان گفت دسته او ضربه ای است؟ و چاقو ایکیا دقیقاً بر این اساس از دسته XO خارج می شود ، زیرا ضخامت استاپ زیر انگشتی کمتر از 5 میلی متر است.

پیش روی ما یک چاقوی توریستی کاملاً قانونی است که با اطمینان با حل وظایف تاکتیکی مقابله می کند. خوب، اگر شما یک شکارچی هستید، ممکن است از چاقو برای برداشتن یک حیوان با جثه متوسط ​​و متوسط ​​استفاده شود.

اگر این مدل را با چاقوی والدای فوق الذکر شرکت Zlatoust AIR مقایسه کنیم، کاملاً ممکن است از خود یک سؤال منطقی بپرسیم کدام چاقو برای استفاده به عنوان سلاح سرد مناسب تر است؟ به نظر ما پاسخ واضح است.

آگاهی از قوانین فعلی و ویژگی های آن ما را به فکر ساده دیگری می کشاند اگر تمایل یا نیاز به حمل “zhabokol-zhibopyr” با خود دارید، به چاقوهای تاکتیکی قانونی توجه کنید. اگر این بخش را با دقت مطالعه کنید، می توانید چیزهای جالب زیادی یاد بگیرید.

و البته باید توجه داشته باشید که استفاده از هر چاقویی برای دفاع شخصی در روسیه در واقع ممنوع است. هیچ منع قانونی مستقیمی وجود ندارد، اما در قانون اسلحه، چاقو در میان وسایل دفاع مجاز ذکر نشده است.

چاقو

علائم مجاز که چاقو را از تعریف سلاح های لبه دار حذف می کند این علائم را می توان به 5 گروه تقسیم کرد:

1. مجوزهای اولیه برای چاقوهای تیغه ثابت و چاقوهای تاشو.

2. علائم انحنای تیغه.

3. علائم یک دسته تروماتیک.

4. نشانه های کدر بودن تیغه.

5. نشانه های شکنندگی سازه.

در زیر علائم مجاز وجود دارد که وجود آنها باعث حذف چاقو از دسته CW می شود. علائم در قالب زیر ارائه شده است: تعیین هنجاری علامت، ترجمه علامت به “زبان انسانی” و نشانه ای از مدل شناخته شده چاقو که تحت توصیف این علامت قرار می گیرد.

علائم اصلی مجاز:

چاقوهایی با تیغه کوتاهتر از 90 میلیمتر.

اگر طول تیغه چاقوی شما 89 میلی متر باشد، نمی توان آن را به طور خودکار به عنوان یک سلاح سرد طبقه بندی کرد. به عنوان مثال، چاقوی “نگهبان” شرکت LLC PP “Kizlyar”. چاقو از همه نظر در دسته CW قرار می گیرد به جز یکی – طول تیغه.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *