مردی با فروختن توت خشک اعلا 1401 در بازار تهران میلیاردر شد

توت خشک اعلا 1401 دارای کلسترول مضر به میزان 23 درصد و افزایش 18 درصدی کلسترول خوب در افراد مبتلا به دیابت نوع 2 سطح تری گلیسیرید در خون نیز وجود دارد.

کاهش سرفه: بر اساس آنچه در یکی از مطالعات منتشر شده نشان داده است، از آنجایی که خوردن عصاره توت سفید ممکن است به تسکین سرفه، ضد آسم و کاهش تورم گوش کمک کند، علاوه بر این ممکن است به کاهش خلط کمک کند. در مجله آکادمیک گوانگدونگ، کالج داروسازی در سال 2005.

کمک به کاهش فشار خون: طبق مطالعه منتشر شده در مجله تغذیه مولکولی و تحقیقات غذایی در سال 2016، مصرف عصاره توت سفید ممکن است به کاهش سطح فشار خون کمک کند.

کاهش یبوست: همانطور که یکی از مطالعات منتشر شده در مجله Food & Function در سال 2019 نشان داد، افزودن توت سفید به رژیم غذایی روزانه ممکن است با افزایش مقدار آب در مدفوع و تحریک فرآیند تخلیه معده، به تسکین یبوست کمک کند.

سایر فواید: خوردن توت سفید ممکن است به کاهش برخی از مشکلات سلامتی و کاهش خطر ابتلا به آن کمک کند، اما هنوز نیاز به انجام مطالعات بیشتری برای اثبات اثربخشی آن در آن وجود دارد و از جمله این مشکلات سلامتی است: گلو درد. آسم. سرماخوردگی درد عضلات و مفاصل. سرگیجه، صدای زنگ در گوش.

مطالعاتی در مورد فواید توت سفید یکی از مطالعات منتشر شده در مجله تغذیه بریتانیا در سال 2013، که بر روی موش های آزمایشگاهی انجام شد، نشان داد که مصرف عصاره برگ توت سفید ممکن است به افزایش رشد سلول های مغزی و در نتیجه بهبود حافظه و توانایی یادگیری کمک کند ، اما این نتایج همچنان نیاز دارد برای انجام تحقیقات بالینی بیشتر.

یک مطالعه بالینی که در سال 2014 در مجله تنظیم‌کننده‌های بیولوژیکی و عوامل هوموستاتیک منتشر شد و روی 46 فرد چاق یا دارای اضافه وزن انجام شد، نشان داد که مصرف مکمل‌های عصاره توت سفید همراه با یک رژیم غذایی سالم و کم کالری ممکن است در کاهش وزن نقش داشته باشد .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *