قیمت گوشت بلدرچین امروز باعث حذف آن از سبد خرید شد

بلدرچین دکمه ای یکی دیگر از نژادهای جدید است که می توانید به عنوان حیوان خانگی در حیاط خانه خود نگهداری کنید همچنین گوشت بلدرچین امروز برای بدن نیز بسیار مفید می باشد می توانید بلدرچین دکمه ای را در بسیاری از فروشگاه های حیوانات خانگی پیدا کنید.

این نژاد خصوصیات مشابهی با بلدرچین وحشی دارد، اما بسیار کوچکتر و خوش رفتارتر است. نگهداری آنها در محل نگهداری بلدرچین در مقایسه با سایر نژادها آسانتر است.

به عنوان یک نژاد حیوان خانگی جدید، دکمه نیز بسیار بی صدا است. بر خلاف نژادهای دیگر، دکمه با هیچ آواز و سوت بیش از حد باعث مزاحمت همسایگان نخواهد شد. تا زمانی که در خانه بلدرچین آب و خوراک وجود دارد، آرامش خود را حفظ می کند.

این زیرگونه معمولاً در علفزارهای گرم برخی از مناطق جنوب شرقی آسیا، آفریقا و اروپا زندگی می کند.

اگر به دنبال یک نژاد بسیار آرام مانند کوتورنیکس هستید، باب وایت ممکن است گزینه ای برای شما نباشد. با اینکه سر و صدای کمتری نسبت به جوجه ها دارند، بلدرچین های باب سفید بسیار سرگرم کننده هستند. گاهی حتی آواز می خوانند یا سوت می زنند.

گوشت

این واریته تقریباً به اندازه کوتورنیکس است، اگرچه سفیدک‌های بابونه دیرتر بالغ می‌شوند و سالانه تنها حدود 100 تا 200 تخم می‌گذارند. آنها همچنین در ایالات متحده، کارائیب و مکزیک بسیار رایج هستند.

بلدرچین کالیفرنیا

اگر یک نژاد زیبا و آراسته از بلدرچین می خواهید که بتواند شما را سرگرم کند، بلدرچین کالیفرنیایی ممکن است همان چیزی باشد که به دنبال آن هستید. بلدرچین کالیفرنیایی معمولاً به عنوان دوست داشتنی ترین نژاد شناخته می شود.

همانطور که از نام آنها پیداست، بلدرچین کالیفرنیا بومی کالیفرنیای مرکزی است و در برخی از مناطق اورگان و نوادا نیز رایج است. در واقع، این پرنده رسمی و نشان ملی کالیفرنیا است.

این نژاد خوش تیپ دارای سر کارتونی با گره بالایی زیگزاگ است، پا کوتاه، بدنی چاق و گرد و زیر تنه پوسته پوسته است.

بلدرچین های کالیفرنیا بیشتر برای سرگرمی در داخل خانه نگهداری می شوند، نه مخصوصاً برای پرورش یا برداشت تخم، از آنجایی که آنها کوچکتر از کوتورنیکس یا باب وایت هستند، گوشت کمی دارند و فقط چند تخم می گذارند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *