فیلی که زغال داغ می خورد

درختان برای تامین انرژی همیشه به عنوان بهترین منبع شناخته شده اند و هنگامی که آدمی آتش را شناخت استفاده از چوب افزایش یافت که با سوزاندن انواع چوب درختان اقدام به تولید ماده ایی سبک و شکننده ایی به نام زغال کرده اند. با آراد برندینگ همراه شوید تا مطالبی که ارائه می شود کسب اطلاعات نمایید.

 

در اکثر مراکز شهر و در اکثر کسب و کارها قیمت زغال لیمو متفاوت است، برای مثال زغال لیمو همانند زغال بلوط در اکثر کافه ها برای صرف قلیان استفاده می شود همچنین از این نوع زغال در رستورانها برای پخت کباب نیز استفاده می شود.

 

امروزه با پیشرفت گسترده ای که در صنعت زغال چوب انجام شده ما شاهد تولید زغالهای مختلفی با انواع چوب درختان و ضایعات چوبی هستیم زغال کبابی خودسوز بدون بو و دود می باشد و نوع جدیدی از زغال کبابی محسوب می شود و همان طور که از نامش مشخص است به صورت خود سوز می باشد، یعنی با روشن شدن و اولین جرقه به صورت خودکار شروع به سوختن می کند و به مدت طولانی روشن می ماند.

 

استفاده از زغال بلوط لرستان بدلیل شرایط اقلیمی که دارد بصورت طبیعی رشد کرده و بصورت استاندارد تولید می شود که با توجه به چگالی بالایی که دارد وزن آن بیشتر بوده ولی کیفیت بالاتری دارد و در خاکستر می شود و در بازار قیمت آن از زغال لیمو یا پسته و کبابی بیشتر می باشد.

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *