فریم عینک porsche design از زمان قدیم تا به امروز

دانش‌آموزان به سختی‌های جسمی مبارزه با کمبودهای بینایی و همچنین استرس عاطفی مربوط به عملکرد ضعیف مدرسه اشاره کردند.برخی از دانش‌آموزان سردرد و خستگی چشم را گزارش کردند، در حالی که برخی دیگر به دلیل رفتار ضعیف یا عملکرد تحصیلی دچار مشکل شدند. ما بین انها فریم عینک porsche design پخش کردیم.

بعد از گذاشتن این عینک ها اصلاح نقایص بینایی عملکرد مدرسه را بهبود بخشید همه گروه ها در مورد اینکه چگونه دانش آموزان پس از دریافت عینک عملکرد مدرسه را بهبود بخشیده اند بحث کردند.

در حالی که برخی گزارش‌ها از بهبود چشمگیر نمرات یا عملکرد تحصیلی دانش‌آموزان وجود داشت، همه گروه‌ها توضیح دادند که چگونه جنبه‌های روزمره عملکرد مدرسه با اصلاح کاستی‌های بینایی پشتیبانی می‌شود.

شرکت کنندگان بهبود توانایی خواندن را به دلیل افزایش تمایل به تمرین مهارت های تحصیلی و دقت بیشتر در کار مرتبط با ریاضی توصیف کردند.

فریم عینک

گروه‌ها توضیح دادند که دانش‌آموزانی که عینک دریافت می‌کنند، تمرکز و تمرکز بهتری در کلاس نشان می‌دهند، اختلال کمتری دارند و بیشتر درگیر هستند و می‌توانند در کلاس شرکت کنند.

یکی از معلمان هنگام توصیف تأثیر کلی لنزهای اصلاحی بر رفتار دانش‌آموزان در مدرسه، گزارش داد: «…آنها به جای تسلیم شدن، در انجام کار استقامت کردند.

من فکر می کنم سطح ناامیدی زمانی که آنها واقعا نمی توانستند خیلی واضح ببینند بسیار بالا بود. و آنها زور زدند… و استقامت ادامه دادن در آن سطح تمرکز را نداشتند. اما وقتی عینک‌هایشان را گرفتند، این عینک ناپدید شد و واقعاً توانستند کمی بهتر به کارشان بچسبند.»

علاوه بر این، شرکت کنندگان احساس کردند که کاهش رفتار مخرب دانش آموزان با نقص بینایی اصلاح شده، محیط یادگیری را برای کل کلاس افزایش می دهد.

موضوع فرعی 1a–توانایی بهبود یافته برای تکمیل تکالیف یک موضوع جزئی که در بسیاری از بحث‌ها، البته نه در همه، به آن اشاره شد، سهولت بیشتری در انجام تکالیف پس از دریافت عینک بود، که همچنین تصور می‌شد که به بهبود عملکرد مدرسه کمک می‌کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *