عوارض جانبی استفاده نامناسب از تجهیزات و لباس پزشکی

یکی از عوارض جانبی غیرمنتظره‌تر این همه‌گیری این بود که برای همیشه روابط خود را با تجهیزات حفاظت شخصی تغییر دهیم.

برای ساختن لباس های پزشکی گان جراحی لمینت شده، حداقل به معنای ماسک، لوازم جانبی جدیدی برای ابراز وجود و تقریباً بخشی از هر کمد لباس. و زرادخانه هر طراح.

اکنون این رابطه وارد مرحله جدیدی شده است. جوزی ناتوری، طراح معروف به خاطر لباس‌های راحتی و لباس‌های زیر زنانه، در حال پیوستن به Care+Wear.

 شرکت “پوشاک سلامت” است که به دلیل رویکرد مد خود به پوشش‌های خط PICC و لباس‌های با دسترسی به پورت معروف است، تا خطی از اسکراب‌ها را با الگوبرداری از بهترین مدل‌های او معرفی کند. -فروش لباس خواب

خانم ناتوری آخرین شرکت کننده گان جراحی رنگی در تلاشی فزاینده برای تغییر موقعیت بخشی است که ممکن است یکی از بزرگترین، و نادیده گرفته‌شده‌ترین بخش‌های حرفه‌ای به‌عنوان Next Great Fashion Frontier باشد.

برای مثال، ماه گذشته، FIGS، برند اسکراب‌هایی که در سال 2013 معرفی شد و به عنوان Lululemon لباس‌های پزشکی معرفی شد.

با فروش سهام بسیار بالاتر از محدوده پیش‌بینی‌شده و ارزش تقریبی 4.5 میلیارد دلار به بازار عرضه شد. Jaanuu ، که در همان سال تأسیس شد و به خاطر اسکراب‌هایی که شامل زیپ‌های طلایی، زیپ‌های طلایی و نام‌هایی مانند «پرنسس تاپ» می‌شود، شهرت دارد، طبق گزارش‌ها، در حال بررسی عرضه اولیه اولیه سهام است.

و اینها فقط نامهای غالب گان جراحی اسپان باند در یک استخر رقابتی هستند که شامل Koi، برند “سلامتی” اسکراب (که همچنین با بتسی جانسون برای برخی از اسکراب های طرحدار همکاری کرد)، WonderWink و Grey’s Anatomy (البته خوب).

طبق آمار Fortune Business Insights، بازار جهانی پوشاک پزشکی، که اسکراب‌ها و روپوش‌های جراحی بزرگ‌ترین بخش آن هستند، در سال 2020 86.15 میلیارد دلار بود و انتظار می‌رود تا سال 2028 به 140 میلیارد دلار برسد.

در همان زمان، اداره آمار کار گان جراحی یکبار مصرف ایالات متحده گزارش می دهد که انتظار می رود مشاغل مرتبط با مراقبت های بهداشتی از سال 2019 تا 2029 15 درصد رشد کنند و 2.4 میلیون شغل جدید یا “شغل بیشتر از هر گروه شغلی دیگر” اضافه شود.

 • منابع:
  1. Health Care Workers Deserve Fashion, Too
 • تبلیغات: 
  1. چگونه با خوردن مغز گردو صاحب کودک باهوش شویم
  2. راز موفقیت مادربزرگی که 12 بار ازدواج کرده بود
  3. مزایا و معایب پوشیدن شلوار جین
  4. راه ساده زیستن اما شاد بودن جه چیزی می باشد؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *