طرح ترمه رومیزی کار شده باعث جنگ دو کشور شد

ترمه رومیزی کار شده (به فارسی ترمه) نوعی پارچه دستبافت ایرانی (ایرانی) است که عمدتاً در استان اصفهان تولید می‌شود.یک موضوع سلیقه، و بنابراین در سفره بله سفره نه بحث رستوران مورد نظر شما می آید.

در Euthalia، در Vicoforte (CN) بین Langhe و مرز فرانسه، بین سرزمین تراتوریا و ظرافت رژیم باستانی، مهمانان امکان انتخاب مضاعف در هفت میز آن را دارند: دو میز گوشه‌ای «عاشقانه» با صندلی‌های کناری به شدت.

با یک سفره و با یک گل رز سفید به عنوان قسمت مرکزی، در حالی که پنج باقی مانده برهنه و بدون سفره با چوب جامد در دید.

به دنبال درس “اما همچنین” حافظه ولترونی، سرآشپز حامی، جیانمیکل گالیانو نمی خواست طرفی بگیرد و همه را راضی کند.

هنگام رزرو، می‌توانید میز دلخواه خود را با یا بدون رومیزی درخواست کنید: «معمولاً زوج‌های جوان یا قرارهای کاری، میز بدون رومیزی را ترجیح می‌دهند، برعکس برای لحظات عاشقانه یا برای زوج‌های بالغ شام بدون رومیزی غیرقابل تصور است».

ترمه

در دنیایی که همه چیز و برعکس آن صادق است، همینطور است.با فاز 2 بیس، رستوران‌ها به روی عموم بازگشایی شدند، نه تنها با خدمات تحویل و تحویل.

سرویس میز از سر گرفته شده است، اما با یک سری اقدامات لازم برای مدیریت غذا و نوشیدنی، برای چیدمان میزها، برای سالم سازی اتاق ها، با هدف تضمین دسترسی مهمانان به اتاق حداکثر ایمنی و رعایت شود.

بهداشت Inail و Istituto Superiore di Sanità دستورالعمل هایی را در مورد مدیریت کووید-19 در رستوران ها ارائه کرده اند و پروتکل Assosistema نیز به آن اضافه شده است که به سفره ها اختصاص داده شده است.

سفره در فاز 2 رستوران ها

انجمنی که در Confindustria نماینده شرکت هایی است که از جمله خدمات اجاره و بهداشت کتانی برای موسسات پذیرایی را انجام می دهند، “پروتکل ایمنی بهداشتی سفره ها برای پذیرایی” را تهیه کرده است.

اقدامات خوب بهداشتی میز، استفاده و ضدعفونی کردن منسوجات قابل استفاده مجدد».

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *