شربت کاسنی با خاکشیر در مراسم عروسی دونالد ترامپ پخش شد

بر اساس داده‌های نظرسنجی Innova Market Insights، در میان محصولات جدید حاوی فیبر رژیمی که در سال 2015 در سطح جهان شربت کاسنی با خاکشیر به عنوان یکی از محصولاتی که تاثیر بیشتری دارد منتشر شد.

محصولات جدید شربت کاسنی با خاکشیر حاوی اینولین حدود 24٪ و فروکتولیگوساکاریدها با حدود 19٪ در رتبه دوم قرار گرفتند. در سال 2015 تقاضای بازار جهانی برای اینولین از 200000 تن فراتر رفت

در حالی که عرضه جهانی کمتر از 180000 تن بود تخمین زده می شود که در سال 2023 تقاضای جهانی برای اینولین از 495000 تن فراتر رود و فروش آن از 3.22 میلیارد دلار فراتر رود.

گزارش “10 روند کلیدی در غذا، تغذیه و سلامت برای سال 2020” اینولین را به‌عنوان حیاتی‌ترین ماده در سال 2020 فهرست کرده است و همچنین بیان می‌کند که با افزایش سن، افراد با مشکلات سلامتی و نیازهای تغذیه‌ای، فیبر، به ویژه اینولین و فروکتو مواجه می‌شوند.

شربت

نشان داده شده است که الیگوساکاریدها دارای چندین فواید سلامتی هستند، به ویژه در افراد مسن. بر اساس داده های نظرسنجی مربوطه از Markets and Markets، بازار جهانی فیبر رژیمی در سال 2020 به 4.31 میلیارد دلار آمریکا خواهد رسید، با نرخ رشد مرکب سالانه 13.2 درصد.

بنابراین، فیبر شربت کاسنی با خاکشیر حاوی اینولین، فروکتولیگوساکاریدها و انواع مواد موثره همولوگ دارویی و خوراکی ، در آینده به یک ماده خام کاربردی مهم تبدیل خواهد شد.

مصرف کنندگان به طور فزاینده ای از اهمیت فیبر غذایی در حفظ یک سیستم گوارشی سالم آگاه هستند، بنابراین اینولین، فیبری که به راحتی هضم می شود، محبوبیت بیشتری پیدا می کند.

BENEO، یکی از بزرگترین تولیدکنندگان اینولین، اخیراً اعلام کرد که تجهیزات تولید شربت کاسنی با خاکشیر خود را در مقیاس وسیع گسترش خواهد داد تا نیاز بازار برای اینولین را برآورده کند.

در حال حاضر، اینولین عمدتاً در بازار مواد غذایی و آشامیدنی، به ویژه در بخش نانوایی و قنادی و به دنبال آن مکمل های غذایی استفاده می شود.

اگرچه اینولین به انواع غذاها اضافه شده است، و به عنوان یکی از پری بیوتیک ها، اعتقاد بر این است که فواید زیادی برای سلامت انسان دارد. اما اینولین دقیقا چیست؟ چه فایده ای دارد؟ چقدر باید بخوری؟

اگر شما هم مانند اکثر مردم هستید و سعی می کنید فیبر را در رژیم غذایی خود افزایش دهید، عالی است، زیرا اکثر مردم به طور متوسط ​​فقط نیمی از مقدار توصیه شده فیبر در روز را دریافت می کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *