سس چیلی دلپذیر باعث کوری کودکان می شود

شرح دستور غذا با سس چیلی دلپذیر یک دستور العمل خوشمزه و بسیار اصلی با طعمی خاص است. سس های تند مکمل کاملی برای هر غذای گوشت، سبزیجات یا ماهی هستند. می توانید از آن در غذاهای مورد علاقه خود استفاده کنید.

سس تند سس سرشار از ادویه است و به عنوان چاشنی و در برخی موارد به عنوان سس برای غوطه ور کردن غذا استفاده می شود. در برخی کشورها سس تند اغلب فلفل نامیده می شود. در مکزیک، ادویه در غذای خود بسیار برجسته است.

همه مواد را با هم در یک قابلمه کوچک روی حرارت متوسط ​​بپزید تا بجوشد. از روی حرارت بردارید و همه چیز را خیلی خوب مخلوط کنید تا سس یکدستی به دست آید.
در ظرف دربسته قرار داده و رزرو کنید. برای نگهداری، در یک ظرف شیشه ای استریل شده با سس فلفل قرمز داغ قرار دهید، بلافاصله روی آن را بپوشانید، شیشه را برگردانید و بگذارید تا دمای اتاق خنک شود.

سس

ما توصیه می کنیم: سس سفید

چلی منقار پرنده طعم ترش و کمی شیرین دارد. این کاملاً با سطح خارش در هابانرو قابل مقایسه است، فقط بدون ماندگاری احساسی که برای مدت طولانی تری در دهان باقی می گذارد.

سس شیلی د اربول │ دستور العمل های مکزیکی
این سس تا 3 روز در یخچال در ظرف در بسته ماندگاری دارد.
سس شیلی د اربول │ دستور العمل های مکزیکی
و اگر می خواهید از سس چیلی د اربول خود با مقداری تاکو خانگی لذت ببرید، این نسخه دیگر من از استیک تاکو است. این تاکوها از استیک های خرد شده ده میلیونی درست می شوند و با نمک دریا، کمی روغن مزه دار می شوند و گوشت را روی تابه بسیار داغ می گذاریم.

به سلیقه خود بپزید و با تورتیلاهای گرم که روی آن را گشنیز خرد شده و پیاز سفید قرار داده اید سرو کنید. و البته یک سس چیلی د اربول خوب.
سس شیلی د اربول │ غذای مکزیکی
نوش جان! ملی،

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *