ساخت باتری لیتیومی با استفاده از زغال

یکی از منابع مهم و اصلی تامین انرژی درختان و چوب آنها می باشد. از چوب درختان برای ساخت زغال برای مصارف گوناگونی استفاده می کنیم. با آراد برندینگ همراه باشید تا از مطالبی که نشر می دهیم نهایت استفاده را ببرید.

زغال کبابی خودسوز یکی از جدید ترین زغالهای تولید شده در بازار می باشد که معمولا از درخت بلوط تهیه می شود. در تهیه این زغال آن را به صورت فشرده و با استفاده از مواد مخصوصی آن را به صورت خود سوز تبدیل می کنند. زغال خودسوز منفتی که دارد برای روشن نگه داشتن آن دیگر نیازی به مواد آتش زا نیست و زغال خود به آرامی می سوزد.

نمونه ای از مرسوم ترین انواع زغالها می توانیم به زغال کبابی اعلا سنتی اشاره داشته باشیم، این نمونه زغالها با توجه به جنس و نوع چوبی که در فرایند تهیه آنها استفاده شده است دارای زیر شاخه ‌های متنوعی همچون زغالهای کبابی، زغال قلیان و غیره هستند.

یکی از مشکلاتی که در تهیه زغال اکثریت با آن دسته و پنجه نرم می کنند وجود منابع محدود درختان هستند. از این رو قیمت زغال با توجه به منابع محدودی که وجود دارد و همچنین نوع درختی که از آن زغال تولید می شود بستگی دارد، در این بین قیمت زغال بلوط کمی بیشتر از دیگر زغالها می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *