رویت اولین اسباب بازی گوشی تولید شده در جهان

اسباب بازی گوشی رویدادهای خیالی را شبیه سازی می کند و صحنه های باورپذیر را از طریق نقش ها و شخصیت های ساختگی یا واقعی تفسیر می کند. این بازی تقلید برای بزرگسالان است، چه موقعیت های روزمره و چه شخصیت های داستانی.

رشد زبان ارتباط تنگاتنگی با این نوع بازی دارد، زیرا کودکان در حالی که آن را بازی می کنند، چه تنها باشند و چه همراه، مدام کلامی می کنند. آنها تخیل و خلاقیت را تقویت می کنند. بازی مونتاژ . از ترکیب، ساختن، چیدمان و مونتاژ عناصر مختلف برای تشکیل یک کل تشکیل شده است.

آنها اساساً به افزایش مهارت های حرکتی ظریف ، هماهنگی دست و چشم، استدلال، سازماندهی فضایی، توجه، تأمل و توانایی تفسیر دستورالعمل ها کمک می کنند. آنها همچنین تمایل به ارتقاء عزت نفس به دلیل تمایل به بهبود خود در هنگام تکمیل یک چالش دارند.

بازی قوانین مواردی که در آنها یک سری دستورالعمل یا قوانین وجود دارد که بازیکنان باید بدانند و برای رسیدن به هدف مورد نظر به آنها احترام بگذارند.

آنها به عنوان عناصر اجتماعی اساسی هستند زیرا به کودکان می آموزند که برنده شوند و ببازند، به نوبت ها و قوانین احترام بگذارند و نظرات یا اعمال همبازی های خود را در نظر بگیرند. آنها طرفدار توسعه زبان، حافظه، استدلال، توجه و تأمل هستند.

سایر طبقه بندی های ثانویه:

با توجه به گروه سنی که برای آنها در نظر گرفته شده است؛ اسباب بازی های کودک . اگر تفاوت‌های جنسی قابل‌توجهی وجود داشته باشد، به جای رنگ یا سایر ویژگی‌ها، برای غیر نوزادانی که با نوزاد و اسباب‌بازی تعامل دارند، در نظر گرفته شود.

اسباب بازی های پسرانه و دخترانه . قابل درک است که آنها برای پسران و دختران هستند نه نوزادان و تا سنین نوجوانی.

اسباب بازی برای تمام سنین . آنها به طور کلی نوزادان را حذف می کنند، اما برای همه سنین مناسب هستند و برای همزیستی چند نسلی، مانند همزیستی خانوادگی، عالی هستند.

اسباب بازی برای بزرگسالان . این نام به آنهایی است که منحصراً برای بزرگسالان در نظر گرفته شده است و معمولاً ماهیت جنسی یا اروتیک دارند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *