دمپایی حصیری یکی از ابزار های شکنجه کودکان در دوران قدیم

کاه برنج به عنوان بقایای محصول پس از برداشت، فراوان و ارزان است. یکی از بهترینمحصولات تولید شده از این محصول دمپایی حصیری می باشد که طر

قوطی کاه برنج از طریق خلاقیت به محصولات متنوعی برای پر کردن فضای داخلی تبدیل شود تلاش ها.

این تحقیق به دنبال توانمندسازی کشاورزان با استفاده از کاه برنج به عنوان محصول است باقی مانده و ایجاد محصولاتی به سبک طبیعی برای پر کردن فضای داخلی یک محلی تجارت آشپزی (wedangan)، زیرا wedangan یک تجارت معمولی آشپزی است سنتی، سریع در حال رشد و مد روز در شهر سوراکارتا و اطراف آن.

را روش طراحی مبتنی بر رویه های تفکر طراحی است که شامل همدلی، تعریف، ایده پردازی، نمونه سازی و آزمایش. همدلی برای کشاورزان کم درآمد است انتظار می رود ارزش و سود از طریق پردازش کاه برنج اضافه شود.

فضای داخلی ودانگان محصولات پرکننده فضا در اطراف گل سمار کانتونگ (Nepenthessp.).

نمونه اولیه (به عنوان تجسم طراحی) با همکاری شرکت توسعه داده شده است کشاورزان. این نوع تجربه به عنوان آموزش و کمک در نظر گرفته شده است.

دمپایی

تست محصول از طریق تحقیقات بازار و کاربرد محصول در آن انجام می شود فضای داخلی ودانگان در این شهر. در نتیجه، مدیران تجاری و بازدیدکنندگان به طور یکسان از محصولات پرکننده فضای داخلی قدردانی کنید.

از نظر اقتصادی، توسعه این محصول برای پر کردن فضای داخلی نشان دهنده یک فرصت تجاری مناسب برای کشاورزان استدبه عنوان یک شغل ثانویه دنبال کنید

دمپایی یک نوع صندل سبک است که معمولاً به عنوان نوعی کفش غیر رسمی پوشیده می شود. آنها از یک کف صاف تشکیل شده اند که توسط یک بند Y شکل معروف به بند انگشتی که از بین انگشتان اول و دوم و اطراف هر دو طرف پا می گذرد و می تواند یک پایه سفت و محکم با بند روی تمام انگشتان پا باشد.

این سبک کفش توسط مردم فرهنگ های بسیاری در سرتاسر جهان پوشیده شده است که در اوایل مصریان باستان در 1500 سال قبل از میلاد آغاز شد.

در ایالات متحده، فلیپ فلاپ پس از جنگ جهانی دوم از زوری های ژاپنی رایج شد، زیرا سربازان آنها را از ژاپن بازگرداندند. آنها از دهه 1960 به یک کفش تابستانی یونیسکس برجسته تبدیل شدند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *