دختری با آمونیاک پایین دندان هایش را کامپوزیت کرد

مطالعه پراکندگی اتمسفر آمونیاک پایین به دو دلیل مورد توجه است. از یک سو، آمونیاک ماده ای بسیار گسترده است که به دلیل خواص شیمیایی یا فیزیکی، کاربردهای فراوانی دارد. از طرفی آمونیاک در شرایط خاصی ماده ای بسیار سمی، خورنده، قابل اشتعال و انفجاری است.

یادآوری می‌شود، مفقود شدن مخزن آمونیاک ۲۲ تنی در ۲۴ مارس ۱۹۹۲ در داکار باعث مرگ و میر بسیاری (۱۲۹ کشته و بیش از ۱۱۰۰ مجروح) شد که برخی از آن‌ها چند هفته پس از حادثه به دلیل ماهیت سمی آمونیاک بود.

این برنامه تحقیقاتی عمدتاً توسط وزارت اکولوژی فرانسه تأمین می شد.

شش تولیدکننده اروپایی نیز شرکت کردند: Norsk Hydro (نروژ)، Grande Paroisse (فرانسه)، Veba Oel (آلمان)، SKW Piesteritz (آلمان)، CEA-CESTA (فرانسه) و Rhône Poulenc (فرانسه). در INERIS، این برنامه در بخش خطرات تصادفی (DRA) سازماندهی و هماهنگ شد. در سال 1995 شروع شد و در سال 1999 به پایان رسید.

آمونیاک

اهداف اصلی این برنامه عبارت بودند از: تجزیه و تحلیل خطرات ارائه شده توسط تاسیسات با استفاده از مقادیر آمونیاک که می تواند به چند ده تن برسد تکمیل دانش در مورد پراکندگی اتمسفر آمونیاک در محیط های آزاد و متراکم و مقایسه نتایج آزمایش با مدل های پراکندگی اتمسفر.

برای این، یک کمپین آزمایشی در مقیاس بزرگ با استفاده از یک مخزن آمونیاک مایع تحت فشار انجام شد. آزمایش‌ها در سایت CEA-CESTA طی دوره‌ای از دسامبر 1996 تا آوریل 1997 انجام شد.

هدف از این کمپین آزمایشی اندازه‌گیری غلظت آمونیاک در هوای آزاد شده به منظور درک بهتر پراکندگی آمونیاک در اتمسفر بود. مورد انتشار واقعی، به ویژه در محیط های آزاد و نیمه سنگین.

ما خدمات تست نیتروژن و آمونیاک شناخته شده جهانی را ارائه می دهیم که مطابق با استانداردهای بین المللی است.

این به فروشندگان و خریداران کود اجازه می دهد تا محصولات خود را به درستی بازاریابی و قیمت گذاری کنند. SGS دارای شبکه جهانی برتری فنی و تخصص تست کود است تا نیازهای شما را برآورده کند، چه تولید کننده باشید و چه کاربر نهایی.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *