دامادی که کت و شلوار زنانه ترک را در روز عروسیش پوشید خبر ساز شد

کت و شلوار زنانه ترک اگرچه پشم به طور سنتی با لباس‌های گرم و حجیم برای جلوگیری از هوای سرد همراه بوده است، اما پیشرفت‌ها در ساخت الیاف ظریف‌تر و ظریف‌تر، لباس‌های پشمی را برای هوای گرم‌تر قابل قبول کرده است، زیرا پارچه‌ها بر این اساس سبک‌تر و انعطاف‌پذیرتر شده‌اند.

پارچه پشمی با وزن یک قطعه متر مربعی مشخص می شود. بنابراین، پشم‌های سنگین‌تر، که فقط برای زمستان مناسب هستند، ۱۲ تا ۱۴ اونس هستند.

متوسط، “سه فصل” (به عنوان مثال، به استثنای تابستان) 10-11 اونس است. و پشم‌های تابستانی 7 تا 8 اونس هستند. یا به تنهایی یا مخلوط با پشم، مانند ترمه.

گاهی اوقات از ابریشم به تنهایی یا مخلوط با پشم استفاده می شود. مواد مصنوعی، به عنوان مثال، پلی استر، در حالی که ارزان تر هستند، به ندرت توسط کارشناسان توصیه می شوند.

حداکثر، ترکیبی از پشم غالباً ممکن است برای به دست آوردن مزیت اصلی مواد مصنوعی، یعنی مقاومت در برابر چروک شدن، به ویژه در لباس‌هایی که برای سفر استفاده می‌شوند، قابل قبول باشد. با این حال، هر ماده مصنوعی، مخلوط یا غیر آن، همیشه گرمتر و لطیف تر از پشم به تنهایی خواهد بود.

لباس

دو سینه راه راه (طناب دار) – کت و شلوار راه راه قهوه ای تیره.

چهار رنگ اصلی برای کت و شلوارهایی که در تجارت می پوشند مشکی، خاکستری روشن، خاکستری تیره و سرمه ای، چه با طرح و چه بدون طرح است. به طور خاص، کت و شلوار فلانل خاکستری به طور گسترده ای از دهه 1930 پوشیده شده است.

در محیط های غیر تجاری یا زمینه های تجاری کمتر رسمی، قهوه ای رنگ مهم دیگری است. زیتون نیز رخ می دهد. در تابستان، سایه‌های روشن‌تر مانند برنزه یا کرم محبوب هستن

Tweed سه تکه (SBW) – قاب پنجره زرد-زیتونی-تاوپه هریس.

برای استفاده غیرتجاری، توید از زمان ویکتوریا محبوب بوده و هنوز هم معمولاً استفاده می شود. طیف گسترده ای از رنگ ها، از جمله سایه های خاموش سبز، قهوه ای، قرمز و خاکستری در دسترس است.

تویدها معمولاً چک شده یا ساده با بافت شاه ماهی هستند و بیشتر با کشور مرتبط هستند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *