جارو دستی نپتون که با ضایعات بازیافتی درست شده است

همه در خانه یک جارو دستی نپتون دارند و من افسانه های بسیاری را دیده ام که جادوگران با جارو به اطراف پرواز می کنند. شاید تصور کرده باشید که صاحب جارویی هستید که خودتان ساخته اید، اما نمی توانید کسی را پیدا کنید که به شما آموزش دهد.

هالووین امسال، گروه معلمان NatureWorld اکولوژی اصلی به شما جاروی جادویی واقعی را آموزش می دهند که چگونه در سال جدید جاروی قدیمی را بردارید و جدید را بپوشانید.

این یک فعالیت تجربی است که افراد کمی آن را آموزش می دهند. این یک دوره رسمی جارو جادویی است که توسط یک جادوگر واقعی تدریس می شود. از یک روش آموزشی ساده و مدرن برای آوردن جادوی خانه باستانی به زندگی شما استفاده می کند.

ما استفاده از جارو را به عنوان وسیله حمل و نقل به شما آموزش نمی دهیم، اما به ماگل های مدرن استفاده واقعی از جارو در فرهنگ های چینی و غربی را آموزش می دهیم.

جارو

طول 33 متر x عرض 3 3 سانتی متر سانتی متر متر متر گل نگهداری شده گل گلهای خشک باید همیشه وجود داشته باشد و همیشه وجود داشته باشد. زمانی که تعداد متقاضیان کمتر از 4 نفر باشد، برگزار می شود که کلاس کلاس را تنظیم کند و در صورت تغییر به اعضای ثبت نام کند.

محیط

آموزشی راحت، توانایی معلم در کلاس های کوچک به شدت توسط دانش آموزان تأیید شده است، نه تنها دوره های دست ساز، بلکه امیدوار است که دانش آموزان بتوانند حکمت باستانی گیاهان بیشتری را از بین ببرند، معلم ین حتی امیدوار است که هر دانش آموزی بتواند استراحت و شفای روح را در دوره دریافت کنید.

38 محصول جارویی با بالاترین کارایی هزینه به شما پیشنهاد می شود چیزهایی که Hello به همه توصیه می کند همه محصولاتی هستند که به نظر من مقرون به صرفه هستند. یا برند ایمنی که اکثر مردم خرید خواهند کرد، می توانید برای دیدن معرفی دقیق تر محصول، روی آن کلیک کنید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *