تبدیل انبار حوله فخر ایران به محل بازی توسط کودکان

قبل از هر چیز باید بین پارچه های مفید برای خشک کردن بدن و پارچه هایی که برای جذب آب اضافی ظروف و سطوح مناسب تر هستند، تفاوت قائل شد. به خاطر داشته باشید که جذب از به حداکثر رساندن سطح سطح حاصل می شود.

بنابراین، حوله فخر ایران نخی برای دست‌ها و بدن توصیه می‌شوند، حوله‌های کتان برای خشک کردن ظروف و لیوان‌ها، به اصطلاح «حوله چای» عالی هستند.

یک پارچه اسفنجی بدون شک جاذب تر است و از هر دو طرف خشک می شود: بنابراین سطح بزرگ تری برای خشک شدن خواهید داشت. کتانی بافته شده ترکیبی از کتانی، پنبه و ابریشم مصنوعی است که یک انتخاب عالی برای خشک کردن ظروف است زیرا تبخیر را افزایش می دهد. از طرفی برای عینک کتانی دمشقی توصیه می شود که هاله بر جای نمی گذارد.

حوله

در نهایت، کتان خالص قوی، مقاوم و فوق العاده جاذب است: تقریباً برای همه چیز، از جمله ظروف شیشه ای، ایده آل است. حوله های میکرو فایبر هم وجود دارند که این مزیت را دارند که سبک و بسیار نازک هستند و خیلی سریع خشک می شوند.

انواع مختلفی برای این محصول وجود دارد: حوله، اسفنج، با طرح های ژاکارد یا لانه زنبوری. در Carillo می توانید طیف گسترده ای از مدل ها، رنگ ها و الگوها را پیدا کنید.

حوله های نخی را می توان در ماشین لباسشویی در دمای 60 درجه سانتیگراد شست، اما به یاد داشته باشید که نرم کننده زیادی به پارچه اضافه نکنید، در غیر این صورت به مرور زمان ظرفیت جذب آب آن ها کاهش می یابد. نیازی به اتو کردن آنها نیست، فقط آنها را صاف بگذارید و پس از خشک شدن با احتیاط تا کنید.

ست های کتانی حمام معمولا از حوله های صورت، حوله های مخصوص بیده و حوله های بزرگتر برای حمام تشکیل شده اند. گاهی اوقات در داخل مجموعه حوله های کوچکتری نیز برای خشک کردن دست ها وجود دارد، به خصوص در هنگام مسافرت، به اصطلاح “لاوت”. نه به ندرت، در ست ها، حوله های همسان نیز وجود دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *