انبار توت خشک در یزد محل تخم گذاری سوسک ها دلیل شیوع بیماری در شهر شد

برای درمان بیماری های گوش و حلق و بینی. اینها التهاب لوزه و لارنژیت، فارنژیت و حتی گوش و حلق و بینی هستند جوشانده توت خشک در یزد خون را از اوره اضافی پاک می کند، بنابراین، برای هر گونه بیماری مفصلی، به طور مداوم مصرف می شود.

مورس از این توت به شما امکان می دهد با مسمومیت مقابله کنید، فشار خون را کاهش دهید، خوب است از آن در دمای بالا بدن استفاده کنید. اسیدیته کم شیره معده می توانید طبق دستور ما جوشانده لینگونبری تهیه کنید.

به عنوان یک دیورتیک؛ برای مبارزه با میکرو فلور بیماری زا؛ برای درمان آنژین صدری دستور پخت جوشانده سرو خشک برای تهیه جوشانده به مواد زیر نیاز دارید:

میوه های درخت عرعر خرد شده خشک – 1 قاشق غذاخوری. قاشق؛ آب – 300 میلی لیتر.

روش پخت و پز:

توت های خشک را با یک لیوان آب جوش بریزید. به مدت 8-10 دقیقه روی حرارت بسیار کم اصرار کنید و از نقطه جوش اجتناب کنید. سرد کنید و ½ فنجان را 2 بار در روز – صبح با معده خالی و عصر، قبل از خواب مصرف کنید.

توت زالزالک خشک

زالزالک درختچه ای خزان کننده از خانواده Rosaceae است. در همه جای کشور ما رشد می کند. دیوسکوریدس، شفا دهنده یونان باستان (قرن اول پس از میلاد) از فواید توت های خود می دانست. او مطمئن بود که زالزالک اعصاب را آرام می کند و تأثیر مفیدی بر عضله قلب دارد. توت زالزالک به دلیل ترکیبات آن که شامل:

ویتامین های K، E، A، C و کولین؛ فیتواسترول ها و فلاونوئیدها؛ پکتین ها و قندها؛ اسیدهای آلی و چرب تأثیر مفیدی بر سیستم عصبی مرکزی و محیطی دارد، فرد را از شرایط استرس زا دور می کند، فشار خون را کاهش می دهد، ورم را از بین می برد و ضربان قلب را تنظیم می کند.

دستور العمل زالزالک خشک

برای به حداقل رساندن از دست دادن ویتامین ها در حین دم کردن، بهتر است آن را یک شب در قمقمه دم کنید. این دمنوش فواید بدون شک برای قلب شما به ارمغان می آورد. این وضعیت عاطفی شما را بهبود می بخشد و به شما امکان می دهد شب ها آرام و بدون وقفه بخوابید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *