اسباب بازی نینجا که باعث تغییر زندگی شد!

اولین اسباب بازی ها از مواد طبیعی، سنگ، چوب و خاک رس ساخته شد.هزاران سال پیش، کودکان مصری با اسباب بازی نینجا ساخته شده از سنگ، سفال یا چوب با اعضای متحرک و موهای مصنوعی بازی می کردند. در یونان و روم باستان، کودکان با عروسک های ساخته شده از موم، خاک رس، تیر و کمان بازی می کردند.

در یونان باستان ، دختران رسم داشتند که اسباب‌بازی‌های دوران کودکی خود را برای خدا قربانی می‌کردند، بنابراین در آستانه عروسی، دختران 14 ساله عروسک‌های خود را به معبد تقدیم می‌کردند که در آن زمان به عنوان یکی از آیین‌های دوران نوجوانی تلقی می‌شد زمان.

با پیشرفت تکنولوژی و جامعه، اسباب‌بازی‌ها نیز تغییر کرده‌اند، در حالی که اسباب‌بازی‌های باستانی از سنگ، چوب و علف ساخته می‌شدند، اسباب‌بازی‌های مدرن عمدتاً از پلاستیک، پارچه و مواد مصنوعی ساخته می‌شوند و با باتری تغذیه می‌شوند. دستی تولید و در بازار به فروش می رسد.

این تغییرات در ساختار اسباب بازی ها را می توان با وضوح بیشتری در عروسک ها مشاهده کرد.اولین عروسک های ساده از کنده کاری های چوبی و حصیری های چمنی تشکیل شده بود.

دست و پای عروسک های مصر باستان گاهی ثابت می شد تا بتوانند راحت حرکت کنند. در آغاز قرن بیستم عروسک هایی به نام مادر ظاهر شدند.

اسباب بازی

اسباب بازی

امروزه عروسک های کامپیوتری وجود دارند که می توانند صدای صاحب خود، اشیاء مختلف را تشخیص دهند و با عبارات از پیش برنامه ریزی شده پاسخ دهند.

ساخته شده است، آنچه آنها می توانند انجام دهند تغییر کرده است، یک واقعیت بدون تغییر باقی می ماند: کودکان همیشه با اسباب بازی ها بازی می کنند.

اسباب‌بازی‌ها مانند بازی‌ها اهداف بسیاری را برای انسان‌ها و حیوانات انجام می‌دهند. آنها نقش سرگرم کننده و آموزشی دارند.

یکی از ساده ترین اسباب بازی ها، مجموعه ای از کنده های چوبی کوچک بهترین اسباب بازی برای رشد ذهن است. اندرو ویتکین، مدیر بازاریابی Mega Brands در مصاحبه با روزنامه Investor’s “Business Daily” گفت: “این اسباب بازی ها به کودکان کمک می کند تا هماهنگی چشم و دست را توسعه دهند، مهارت های ریاضی و علمی را توسعه دهند و راه را برای خلاقیت کودکان باز کنند.”

به آنها اجازه می دهد تا از ذهن و بدن خود برای یادگیری روابط فضایی، علت و معلولی، از جمله مهارت هایی که آقای ویتکین به آنها اشاره کرد، استفاده کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *